Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alufelnit ajánlanátok...

Milyen alufelnit ajánlanátok és milyen méretű gumikat golf 3-ra úgy hogy a tapadás és a fogyasztás ne nagyon változzon, illetve mik a gyári méretek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 15 colosat raknék rá minimum.Minél szélesebb a gumi annál többet eszik ( ne ijedj meg csak pár deci esetleg 1 liter ) .
2009. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eltérsz a gyári értékektől, akkor változik a futómű karakterisztikája. Ez általában a lengéscsillapítók gyors elhasználódásához vezet.


Ha nagyobb méretű felnit veszel, akkor ahhoz alacsonyabb oldalfalú gumit kell felraknod. Ez egy versenypályán nem probléma, de a kátyús rossz minőségű közutakon bizony nem tesz jót, sem a felninek, sem a futóműnek.


Extrém esetben előfordulhat, (nagyon alacsony guminál) hogy hetente járhatsz a gumishoz defekttel.


Tehát sztem vegyél gyári méretű (maximum egyel nagyobb) felnit, és ehhez való gumit.

2009. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenből a gyárit, nem véletlenül raktak rá olyat amilyet, ne barmold szét a konstrukciót ilyen sufnis szarokkal.
2009. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hello nekem 195˛55 r15-ös van rajta és tökéletesen jó amúgy ügyelj arra,hogy az alufelni és a lemezfelni váltóméret legyen + - 1-2 %!
2010. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem 1,4 es 8 szelepes. 14 es felni van rajt 185/60 r14
2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!