Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül most egy kocsi...

Mennyibe kerül most egy kocsi átvitel az USA-ba? Pl a keleti rész, Hartford, New york és a körzetébe? Valahol van kalkulátor? Repülő vagy hajón olcsóbb? Hol mennyi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A szállítás 250 körül van Hamburg-Amsterdam környékéről. Ennyit tudok
2009. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez gondolom hajóval, és az utazási idő mennyi? hetek? esetleg napok?
2009. okt. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, 2 hét körül van.


De jobban jársz, ha eladod a kocsit, és kint veszel másikat.


Ha mindenáron ki akarod szállíttatni, szerintem keress meg egy céget, akik amerikából hoznak meg kocsikat, biztos tudnak segíteni abban is, hogy oda vidd.

2009. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eladni nem adom , mert ezt ismerem meg hozzám nőtt :)

Amúgy amerikába látogatói vízummal átvihetem a kocsit, vagy jelezni kell hogy kocsit is viszek?

2009. okt. 29. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hello,egy ismerősömm most költözött haza Californiából,repcsivel jött,hajóval hoztak utána konténerekben egy 76os Firebird-öt,egy 66os Impala kombit,csápos emelőket,szerszámosládákat lényegében egy komplett műhelyt ha jól emléxem 1.5millióért!!!!!
2009. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát majd utánaérdeklődök hollandba vannak ismerősök , hogy mennyi lenne. Remélem olyan 300-350ból kijönne szállás mindennel 1-2 hétre + kaja, majd spórolunk :D
2009. okt. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!