Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorolajat ajánlotok...

Milyen motorolajat ajánlotok E46 318i-hez?

Figyelt kérdés
M43TUB19

2013. aug. 11. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van és Liqui Moly 5w40 és tökéletes. szerelőm és BMW-s klubtársak is ajánlották.
2013. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy a kiszemelt olaj rendelkezzen a megfelelő BMW jóváhagyással. Ha jól tudom, ebbe a motorba "BMW LL-98" (LongLife 1998 jóváhagyás) olaj való.

Létezik gyári BMW olaj is, azzal sem foghatsz mellé. Ha jól tudom, ennek az előírásnak a BMW SuperPower Oil 5W40 felel meg.

2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. a gyári BMW olajjal az a gond hogy újrahasznosított és van hogy nem olyan bejövős. Említett szerelő (szintén BMW őrült és tulaj) mesélte mikor beszéltünk erről, hogy amíg egy 528i-s tulajnak a kocsija a gyári olajat zabálta és nem is volt olyan jó, addig a LM tökéletesen működött neki. egymás után nézte meg.
2013. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam. Újrahasznosított??? Már ebben sem bízhat az ember? Én úgy tudtam, a Castrol gyártja külön a BMW-nek.

Nekem egyébként a Q8 vált be, pedig elég olcsó olaj, de arról eddig még semmi rosszat nem hallottam.

2013. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Castrol is már sokat hasznosit ujra... 5w40 tökéletzes erre az időre. Meg persze full szintetikus!
2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!