Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kiszedni az F...

Mocsokmacsek kérdése:

Hogy kell kiszedni az F Astrából a rádiót?

Figyelt kérdés

Van-e valami rögzítése? Láttam rajta 4 lyukat, de nem tudom, hogy mi való bele, nincs hozzá semmi alkatrész, ami passzolna. Ki kellene kódoltatnom mert lekötötték az akkuról és azóta nem tudom bekapcsolni és mivel használtan vettem, nincs meg hozzá a kód.

Köszi a válaszokat :)



2013. aug. 2. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Valami hasonlót kell belenyomni a lyukakba, csak előtte az imbusz csavarokat ki kell szedni. Ezt a villaszerű dolgot én köranyaggal helyettesítettem amit itthon daraboltam. Ha jól emlékszem akkor olyan 3-4 mm átmérőjűek voltak.

2013. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol a kikódolással foglalkoznak ott ki is veszik 2 pillanat alatt.Ha pesti vagy adok címet.
2013. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
ilyen megfelelő méterű kulccsal is ki lehet szedni,ha 2 van belőle akkor sokkal könnyebb.
2013. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!