Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skodákból minek kell sport...

Skodákból minek kell sport változat? Nem vicces szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem tök röhejes, akármit csinálnak vele attól még Skoda marad.
2013. júl. 30. 14:05
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
98%
full VW,nem találom viccesnek.
2013. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Látszik hogy valami elkényeszetett gyerek lehetsz. Nagyon jó autók a skodák. Sose voltak rosszak annyi pénzért. Az rs változatok meg kifejezetten szuperek.
2013. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Miért szúrja ez a szemed? Miért nem tudod elfogadni hogy a Skoda már rég felnőtt a mai autókhoz? Lehet hogy egy ilyet már jobban megnéznek mint sok kategóriabeli társát.

[link]

2013. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező milyen autód van? Örülnél te sztem egy 10 milliós Octavia RS-nek...
2013. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező 100% hogy busszal vagy biciklivel jár! Esetleg van egy ezres swift-je
2013. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Sport változatokat azért csinálnak, mert van rá igény, ebben nincs semmi vicces, amúgy én a full plasztik giccshalmaz boyracer verdákon szoktam szétröhögni az agyam, na azokon tényleg van mit röhögni.:)
2013. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Azért kell, mert van aki megveszi. És ha a tied lenne a skoda szerintem te is kvára csinálnád, ha veszik, hogy több legyen a pénzed... Komolyan ilyen hülye emberek vannak... És ezeknek hozzáférést adnak az internethez... Ezt minek kell? Nem vicces szerintetek?

Szerintem tök röhejez, akármit csinálsz hülye maradsz.


Csak hogy kifordítsam, és hogy megértsd mi a baj a kérdéseddel.


Mellesleg nem szeretem a skodákat.



És csak gondold végig: Hátköznapi ember 20 éve skodával jár, aztán megnyeri a lottót, vagy kirabolja a postát - bármi, és akkor mit fog venni? Skodát, mert azt vette eddig is, és kész. Nem kell bele sokat képzelni.

2013. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát figyu, a Skoda egy márkás autó szerintem, jobb egy Opelnél is, egyáltalán nem vicces.
2013. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, egyáltalán nem vicces. Egy RS Octavia-t én is elfogadnék. Nagyon jó kocsik a Skoda-k. Vw család tagja, szóval azt a szintet ez is hozza.
2013. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vezettem mar RS Skodakat, jo kis kocsik azok.
2013. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!