Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segitene a renault...

Zsigi 25 kérdése:

Valaki segitene a renault meganenál ha meg huzom a motorháztetö nyito kart akkor nem ugrik fel a tetö, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
motorháztetö

#motorháztetö
2013. júl. 28. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érzel közben ellenállást, és a kar is visszaugrik, ha elengeded, akkor vagy megszorult a motortető zárja, vagy eltört az a rugó ami felemeli. Kérj meg valakit, hogy miközben meghúzod a nyitókart, emelje fel a géptetőt. Rögtön többet fogsz tudni.
2013. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem. Ha pedig nem ugrik vissza a kar, akkor a bowdennel lesz a gond.
2013. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez van a Renault-nál!

Húzd meg a kart, majd valahogy próbálj benyúlni a motorháztető alá, hogy kicsit megtud felfeszíteni. Nekem ez beszokott jönni. Amúgy szerintem a meleg miatt lehet, mert bármikor kinyílik, csak akkor szokott kínlódni, mikor van vagy 40 fok.

2013. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!