Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most kéne vásárolnotok...

Ha most kéne vásárolnotok autót, max.1,1 millió forintig, úgy hogy számít a fogyasztás (8 liternél ne nagyon egyen többet), ti milyen fajta autót vennétek?

Figyelt kérdés
Nem számít, hogy kis vagy nagy autó!

2013. júl. 27. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Peugeot 206, mondjatok rá bármit, nálam örök best autó marad, azért is írok ide mert azt kérdezted hogy én milyet vennék. :)
2013. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a skoda fabia nagyon tetszik és jó is vezetni, én nagyon élveztem, amikor a skodát vezettem.
2013. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami jó hátsókerekest behoznék németből. :D
2013. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
annyi pénzért már kaphatsz egy teljesen felextrázott 3-as Golfot, 110 lovas diesellel és 5-6 literes fogyasztással. és azt tegyük félre hogy régebbi mint egy Fabia, mert nem egy kategória. mindenki arra megy hogy minél újabb autót vegyen, még akkor is ha az egy szar gyenge fapados modell :) sok ilyet látok sajnos.
2013. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_iii/volkswagen_golf_iii_tdi_gti_20_jahre_248_400-7063048


egy nagyon jó példa. és mivel ez különleges kivitel, jól tartja az értékét

2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!