Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Leo Vince...

Mi a véleményetek a Leo Vince TT sportkipufogóról?

Figyelt kérdés
Teljesen gyári Piaggio NRG MC3ra lenne, nő tőle a maximális fordulatszám? , jobb lesz a gyorsulás?, kellvalamit átállítani a motoron ha felszereltem??

2013. júl. 21. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulatszám nem, kicsit jobban gyorsul meg végre kicsit többet fog menni (5kmh kb) de a hangja is pörgösebb lesz:D
2013. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem kipufogót vennék mert sok mindenen nemfog változtatni, azt akkor érdemes ha komolyabban tuningolod. Ha csak nagyobb fordulat és gyorsulás a cél akkor inkább a variátornál cseréld ki a rugókat, görgőket, a szíjat és a kuplungrugókat cseréld ki. Ha van lóvé akkor egész szettet is vehetsz.
2013. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a cél a jobb gyorsulás és a jobb hang, azon gondolkodtam hogy egy Gianelli Next nem lenne jobb? ugyanúgy belépőmodell a gyári robogókhoz de olcsóbb...
2013. júl. 21. 22:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Én leírtam mit kéne csinálni a jobb gyorsuláshoz de úgy látom hiába te a kipufogótól vársz csodát. Pedig olyanról is hallottam már hogy megvette a gyerek a nagyon márkás fasza kipufogót a gyári robogójára és semmivel nem ment gyorsabban. De akkor tedd azt nem az én dolgom, de nagy csodát ne várj tőle, lehet hogy csak pénzkidobás lesz.
2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom, el is gondolkodtam egy Malossi Multivar szetten, csak a kipufogót azért szeretném mindenképp mert azt is szeretném hogy jobb hangja legyen, de ha tényleg ez kell hozzá akkor lehet megveszem mindkettőt, am a 7.2 grammos görgők nem túl nehezek amit adnak a szetthez?
2013. júl. 22. 19:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted egy Gianelli Next - Malossi Multivar 2000 szett párosítás jó lenne?
2013. júl. 22. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyedben nem ezt venném hanem csak görgőket(nézz utána milyen súlyú lenne a megfelelő), rugót, és rugókat a kuplungba, meg egy szíjat. Bár nagy csodát egy komplett variátor+kuplung cserétől se lehet várni egy kis pluszt azért ad de nem annyit mint ahogyan azt elképzelik sokan. Most már nemigazán tudom milyen súlyú görgő stb a legjobb gyorsuláshoz mert ezeket már régen néztem ennek érdemes utána olvasgatnod. Google a barátod.
2013. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gianelli next kb mint a gyári... TT jobb, de egy zx, pro peri, mhr vario kompo dobna sokat :)
2013. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amugy egy kontraszt, kuplung, vario hangolás mit nem dob sokat? Gyárihoz képest, merékre megy, és a vége is nől... Egy jó görgő arány van,amivel gyordul is és vége is lessz... Utolsó vagyok.. Kicsitt nagyobb fő fúvóka, red filter... Sokkal sportosabb lesz a moci, és ha egy zx-et veszel leg 70es hez is jó ha ugy adódik... Amugy sokat dob, csak hangolni kell mindent, nem a talólomra beledobni egy görgőt -_-... Ha segítség kell... Face: Halász Nimród és mindenbe segítek, ha a roxom látod elhiszeg hogy értem a melót.. :D Olcsón tudok is szerezni tuning cuccokat
2013. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Későn vagyok itt, de amilyen hülyeségeket összehord itt a 2-es az katasztrófa :D
2020. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!