Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy engedik át a műszakin az...

Hogy engedik át a műszakin az ilyen "rat style" autókat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. júl. 20. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem igazából rozsdás, még le is szokták lakkozni. Amiket linkeltél elég igényes kocsik egy rakás pénzt költöttek rájuk.
2013. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem igazából rozsdás, ezt magyarázd már meg nekem légyszi. :D
2013. júl. 20. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy valami speckó festékkel oldják meg a rozsdás hatást. Vagy veszel egy elemet, leszeded róla az alapozót, bemártod valami jó kis korrozív anyagba és kirakod a napra. Ha elérted a kívánt hatást, lemosod róla a vegyszert és mehet rá a lakk. A lakk elzárja a levegőtől így nem fog tovább rozsdásodni...


Ezeket ne úgy képzeld el, mint egy porrá rohadt Fiat Unot :)

2013. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó amúgy én se állítottam hogy ezek romos autók, csak nincs egy olyan esztétikai határ amikor azt mondják a vizsgáztató helyen, hogy na ezt felejtsd el.
2013. júl. 20. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért hívják műászaki vizsgának, mert a műszaki tartalmat nézik. Ha a külsőre adnának, akkor nyílván esztétikai vizsga lenne a neve. A vizsgáztatók sem világtól elzárt primitív őslények, tudják miről szól a dolog és amíg az autó alkalmas a biztonságos közúti közlekedésre (működő fényszórók, megfelelő emisszió, jó futómű, stb.) addig köteles megadni a műszaki vizsgát.
2013. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek jópofák, de én ezt hívnám ikább rat-nak


[link]

2013. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!