Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Derbi Senda SM (2000) mit...

Kecske98 kérdése:

Egy Derbi Senda SM (2000) mit tudok vele csinálni ha csak 70-80at megy? Hogy tudom nővelni a sebbeségét 80-90re hogy a gyorsulása ne váltózon meg annyira?

Figyelt kérdés
Mennyit kellenne pörögni? Egy sport kipufógóval mi változik meg ezeken a motrokon? Mennyit birnak ezek a motrok? Mik lehetnek a lehetséges problémák rajta? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 2000-es derbi sendám van.Nekem is kb ennyit megy mert az áttétel nyomatékosítva van de nekem ez nem baj,mert terepen használom meg elég nekem ennyi csak legyen jó erős.Ha a hátsó fogaskereket kisebbre cseréled akkor több lesz a vége de lassabban is gyorsul.Mondjuk ha raksz rá egy 19-es karbit tuning membránt meg sport kiput akkor mehet jó áttétellel olyan 95-100-at is szerintem,bár én nem értek nagyon hozzá ez csak egy tipp....a sport rezó mivel felgyorsítja a kipufogógáz kiáramlását dob 2-3 lóerőt de sokkal többet is fog pörögni a motor és hamarabb tönkremehet,bár ez nagyon megbízható és strapabíró típus.
2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70-es henger, nagyobb karbi, tuning kipu... alap 50-estől ne nagyon várj 80-nál többet
2013. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 1. válaszoló, milyen sűrűn kell ezeket szerelni? Miket kell a legtöbször?
2013. júl. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!