Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok ami...

Milyen autót ajánlotok ami nem eszik sokat, de mégis kicsit sportos a megjelenése?

Figyelt kérdés
nem gondolok itt 150 LE-re, csak hogy a látványa ne legyen olyan átlagos autóé. Nézzék meg azért, mert szép, ápolt és nem egy sablon autó. Nem szeretnék én egy igazi sport autót, ami 10-12 litert eszik (ez még kevés is) hanem csak egy szép, fiatalos autóra gondolok. ha lehet ne egyen többet városban 8-9nél, és ha kell azért még 4 személy is elférjen benne. Min. azért legyen benne 80LE Az autó ára olyan: 400.000ft max.

2013. júl. 18. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát arról, hogy szép és ápolt legyen neked kell gondoskodnod. Szerintem amúgy jobban kitűnik a tömegből egy sablonautó szép felniken meg egy két jól elhelyezett (de nem csicsás vagy boyraceres) dekorelemmel, mint egy lelakott sportosnak látszani akaró autó. Egy igényesebb márkaklubb oldalán ha szétnézel, biztos találsz ötleteket arra, hogyan lehet ezt kivitelezni. Bár ennyi pénzből már szerintem az is sokat dob az autó külsején, ha nincs rajta rozsda, nem tiszta karc a fényezés és gyári állapotra hajaznak a műanyag elemek.
2013. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

eseteg ez

[link]

2013. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Balta apó ***** válasza:

Valamennyire egyetértek az előző hozzászólóval, illetve kicsit kiegészíteném a válaszát: ne 400.000-ért vegyél kocsit, hanem olcsóbban, hogy maradjon pénzed rendbe rakni a kocsit műszakilag is és valami minimális tuning/dekoráció is kerülhessen rá. Itt nem valami nagyon komoly tuningra gondolok, hanem pl. egy-egy spoiler vagy matrica vagy felni, ami dob egy kicsit a kinézetén, ill. egy parkolóban messziről ki tudod szúrni, hogy melyik a te kocsid.

Én benzines (!) Opel Kadettet vagy Fiat Uno-t javaslok. Előbbit még jópár évig lehetett kapni Daewoo Racer néven is, így bőven és olcsón van hozzá alkatrész. Utóbbihoz szintén viszonylag olcsón találsz alkatrészt, és egész sokáig (2002-ig) forgalmazták nálunk.

2013. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Swift Gti
2013. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Napkiraly ***** válasza:
celica jó választás, kiírthatatlan
2013. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eddig is, de tovább is szívesen fogadom őket! 1. válaszoló, tudom mit mondasz, és pont erre akartam célozni a kérdésalatti leírásban, hogy nem egy kokány tuningolt autót szeretnék, ami sportos. Hanem egy jó megjelenésű sportos autót, ami fiatalos, és igen, annyit szeretnék, hogy egy szép felnit, az autó vagy fekete vagy fehér. Az színezett üvegen meg még gondolkozom, de egy szép fényezés sokat számít nekem. Eddig a Celicara gondoltam én is, mert olvasgattam, hogy abban még a hely is nagyobb mint a többi sportkocsiban, de amitől félek az a fogyasztás, mert azt olvastam, hogy városban olyan 10-11. Mert a másik "kiválasztott" autóm az vagy a VW passsat a III. 1,6 benzines vagy 1,9TDI, csak azt mondják, hogy ilyen árban nem nagyon éri meg a dízel, mert kisebbet bukhatok egy benzinesen. Vagy pedig Toyota Carina 1,6 benzines, az kevesebbet fogyaszt a Celicanal, ha jól tudom, viszont kicsit családias és még fiatal vagyok ezért lehet, hogy akkora autóra nincs szükségem, de néha meg szükség lenne a nagy helyre. Mit gondoltok az utóbbi 2 autóról?
2013. júl. 18. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:

A Celica szerintem pont az a kategória, mint a Calibra: kitaposták már a belüket. Ez kifejezetten sportautónak készült, nem arra vették, hogy az 50-es táblánál 30-cal menjenek vele, hanem hajtani.

Másrészről 400 ezer forint pont az a keret, ahol egyáltalán mindent egybevéve pont, hogy autót is kapsz, a sportosság másodlagos szempont főleg úgy, hogy 20 éves kora körül ezeket az autókat jobbára kivégezték, ha esetleg mégsem, akkor nem 400 ezer forintért adják őket. Így maximum olyan sablonautót vehetsz, ami alapjába véve sportos kinézetű pl: Civic, vagy ami megy, de kinézetre öreg pl: Peugeot 205 GTI, Citroen Ax GTI, feltéve, ha találsz olyat, amit nem gyilkoltak meg (de erre minimális az esély). Titkos tipp egy öreg kabrió, bár ennek is vannak ugye buktatói. Pár példa az utóbbiakra


[link]

[link]


Ezek ugyanúgy boyracer autók, de legalább sok készült belőlük, az alkatrész olcsó, ha kell, van hozzá bontott is, mellesleg szerkezetileg egy faékkel vetekszenek.

Ha 400-on felül van még 100-150 a javításra, plusz az átírásra, tulajdonképpen akkor egy hajszállal beljebb vagy, de azért még itt sincs dúskálás a lehetőségek között.

2013. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az olaszok tudnak nagyon port hinteni..lapos, gyönyörű sportkocsi, két ajtó, vászontető,stb..aztán kiderül, hogy kis ribizli motor van benne, de...keveset fogyaszt, és lehet vele csajozni.. a lényeg, hogy a szomszédot a guta üti..
2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a fordon is gondolkoztam, de a kisautókat nem igen szeretem...Német, és Japán autó iránt vagyok oda jobban. A passat III-ról mit gondoltok, ilyen árban 1.9 TDI-ben lehet találni normálisat, vagy inkább egy sima 1.6 benzin? És a Toyota Carina 1.6 benzin? vagy ugyanaz az este mint a passat?
2013. júl. 19. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy vélemény a carnáról

[link]

[link]

Én is csak ugyan ezt tudom mondani nálunk 2 is van belőle egy benzines és dízeles igaz mind a kettő 2.0 de az 1.6-ból az 1.6 16V a 117 Lóerőset tudom ajánlani egy ismerősömnek olyanja van és nem sokkal gyengébb a 2.0 benzinestől. A legkedvezőbb fogyasztása a dízelesnek van.

2013. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!