Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 50cm3 is motort....

Fényes László kérdése:

Vettem egy 50cm3 is motort. Adásváteli van biztosítást kötöttem rá bár abban 1 kwos-ra irták egyébként meg 7. szükséges e egyébb papír a b-s jogsin kívül a vezetéséhez?

Figyelt kérdés
Valamint okozhat e problémát a kw-elírása?
2013. júl. 17. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elírták (1kw). Eddig még nem állított meg a rendőr, szóval sajnos nem tudom hogy lehet-e belőle probléma.
2013. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 7 kW-ot ne reklámozd, mert akkor már rendszám és minimum A1 jogsi kell hozzá, ugyanis a segédmotor max. 4 kW-os lehet!
2013. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Probléma akkor lehet belőle ha balesetet csinálsz és biztosítási ügy lesz belőle.Az adatok nem egyeznek.
2013. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7kw nem lehet gyárilag, mert fojtásokkal gurul ki a gyárból, úgy pedig ha jól tudom 3,7 kw mindegyik mostanában, ezért nem is tud 40-45-nél többet menni. Ha az adásvételire nem írtatok rá teljesítményt, akkor nem lesz gáz ha a biztosító 1 kw-ra írta, úgyse fogja teljesítménymérésre vinni senki...
2013. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aprilia blokkos generic trigger 80 as hengerel. gyarilag 7 kw os
2013. júl. 17. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs aprilia blokk, minarelli AM6 van, azt dobálják nagyon sok motorba, és nem, gyárilag nem 7 kw, az csak akkor lesz 7 kw ha kibelezed a fojtásokat belőle, de az már nem a gyártó és az értékesítő dolga, és nem is a biztosítóé, hanem a tied...
2013. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most akkor 50-es vagy 80-as. Amúgy meg szard le, a rendőr csak a matricát nézi. Tapasztalatom szerint a rendőrök semmit nem tudnak a segédmotor szabályokról. Ha meg behívnak KPM vizsgára nem mész el és kész...
2013. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milyen matricára gondolsz?mert ugye rendszám nics rajta. 50 cm3 az adásvételin+ van biztosítás amit most kötöttem hozzá(amin1 kw a teljesítménye) ennyi van a papíron . 80 as henger van benne. b.-s jogsival vezetgetem
2013. júl. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!