Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Volkswagen...

Mi a véleményetek a Volkswagen Scirocco-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép modern kinézete van a kerekek is nagyok, vélemények?
2013. júl. 17. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

fasza kocsi szerintem, de túlárazott (mint sok VW)

de ha tehetném, megvenném

2013. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mármint melyik kiadás?
2013. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

"Szerintem nagyon szép modern kinézete van a kerekek is nagyok"


Ha ez tetszik benne, akkor valójában ez a te álomszekered: [link]


Amúgy a Scirocco olyan mint a többi VW. Például, hogy mennyi mindent lenyúltak a németek az Alfától. Vagy hogy miért adtak szteroidokat a világ legunalmasabb autójának (Golf). Aztán rájövök, hogy ennek az autónak sehol nincs helye...

2013. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

"mennyi mindent lenyúltak a németek az Alfától."

???


És miért a világ legunalmasabb autója a Golf? :) De mindegy, te tudod.

2013. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Rengeteg autóm volt már, és mostanában nem akartam autót venni, de mostmár kell vegyek egy Alfa Romeót, mert ezen az oldalon abszolút minden márkát szidnak, csak az Alfát nem, és az a jó, meg az a szép, és attól lop mindenki :))

A lényeg hogy a Scirocco nagyon jó kis autó, már az 1.4-es TSI is repiti.

2013. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz
2013. júl. 17. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 - az Alfát mindenkinek ki kell próbálni, de venni inkább ne vegyél, legalábbis okulva pár ismerősöm példájából nem érdemes. :)
2013. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem nemis jön be annyira az alfa!
2013. júl. 17. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem viszont pont, hogy az Alfa 164 Super 3,0 V6 24v a zsánerem! :)
2013. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A.C.A.B ***** válasza:
100%
Azért ez már szánalmas. Tényleg él olyan ember, aki szerint a németek rá lettek volna valaha is szorulva olasz autókat másolni? Én megértem, hogy van akinek tetszik az alfa romeo, de ne alacsonyítsátok már le ennyire magatokat. A golfot is nyugodtan lehet szidni, attól az még nem fog veszíteni a nepszerűségéből. Sőt meg merem kockáztatni azt mondani, hogy, a VW egy legenda az alfához képest. Ha ezt nem hiszi el valaki, állítson meg az utcán egy átlagembert és kérdezzen tőle mondjuk öt vw és öt alfa típust. Biztos, hogy többen tudnának vw típusokat felsorolni. És csupán azért, mert a vw egyszerűen jobb, elterjedtebb, megbízhatóbb, szebb, igényesebb, tartósabb és még sorolhatnám. Ha pedig ez sem volna elég, akkor mindenki számoljon meg tíz autót, és állapítsa meg, hogy minimum 2-3 vw lesz közte átlagosan és egy darab alfa sem. Ha olyan rossz pl a golf miért van mégis annyi embernek? És itt most nem az olcsó kettesekre gondoltam, hat-hetesből is látni bőven. A sciroccoról pedig annyit, hogy nevetve otthagyna bármilyen alfát egy pillanat alatt.
2016. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!