Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs az autómban ablakemel...

Ha nincs az autómban ablakemelő, de én tennék bele akkor csak ablakemelő modult kell vennem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]



??????

2013. júl. 16. 11:52
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Egyébként az univerzális az mennyire jó??

2013. júl. 16. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, a képen csak a vezérlő modul van!

Ehhez kell még a mozgató egység, stb. Ezeket -általában- típusfüggően -szettben árulják: [link]

2013. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a manuális ablakemelő helyett akarsz elektromosat, akkor ahhoz egy utólag beépíthető, általában típusspecifikus, komplett emelőszett kell, motorral, vezetősínnel. Szóval egy ilyen modul csak akkor elég, ha már van elektromos ablak az autóban,és azokat akarod központilag vezérelni.
2013. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első linked az egy felhúzó modul , de az csak akkor működik ha van benne elektromos ablak

2. linked az meg csak kapcsoló szett

ez kéne neked ,ha nem akarsz komplett átalakítást ezt csak ráhúzod a meglévő ablaktekerőre [link]


de ez egy nagy kalap .... én is vettem 3X cserélték a baloldalit 2x a jobbat mert a fogaskerekek örökké szétmentek azt utána meguntam és kidobtam az egészet 10E tanuló pénz volt szóval ,ha normális elektromos ablakot akarsz akkor vegyél bontottat vagy újat ,de ilyen univerzális vackot ne vegyél

2013. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!