Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motornak a súlyodhoz, és a...

A motornak a súlyodhoz, és a magasságodhoz megfelőnek kell lennie? Miért? Lányok nem ülhetnek olyan motorra mint a fiúk vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
elnézést a sok kérdésért, de nem értem :)
2013. júl. 15. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Leérjen a lábad azt jóvan.

Meg nem árt ha meg is tudod tartani s gépet.

Ennyi.

2013. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nehéz megtartani?
2013. júl. 15. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

55-60kg-sként eléggé szenvedés, én 57kg vagyok 174-cmhez de rossz pláne akkor ha hátrafelé kell irányítani lábbal

Súly az bizonyos mértékben döntő szempont, ha nem vagy kövér akkor nem izzad alattad a motor, és fogyasztásban is kedvezőbb

Magasság meg annyiból számít hogy biztonságban érezd magad a motorral és határozottan tartsd meg lámpánál mondjuk

21/f

2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha valaki az 50 kg-ot sem éri el? annak nagyon nehéz lenne?
2013. júl. 15. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ne egy 200kg-os géppel kezdje :D

Én 65kg vagyok és 185cm. És egy 150kg-os géppel elbírok. Akkor is ha pl sárban megcsúszik.

De egy 200kg-os géppel azt hiszem már én is bajban lennék.

2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 67 kg vagyok és egy 210 kilós gépem van és elbírom :D csak annyi hogy meg kell szokni és kész
2013. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a motoron ülve le tudod tenni a talpadat, akkor simán meg fogod tudni tartani a motort. Akkor van baj, ha nem ér le rendesen a lábad, akkor ha megállsz, már elkezd dőlni a motor, és a lendületben lévő súlyát kell megfogni, mire leér a lábad. Nem lehetsz túl magas, ha 50 kg se vagy, szerintem egy Yamaha TW vagy Suzuki Van-van típusú motor lenne neked megfelelő, esetleg egy kisebb chopper, alacsony üléssel. És lehetőleg 150 kg alatti súllyal, mert néha azért kell tologatni is a motort.
2013. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis súlyú, alacsonyabb lányként is lehet bármilyen motorod, ha nagyon akarod, megvan hozzá a rutinod és sosem kell tologatnod :) Alacsony fiúk is vannak igen magas motorral, amiről akár le se ér a lábuk. Nem előny, de nem kizáró ok a telitalp. Én rengeteget tologatom a motort, viszonylag sokat megyek rossz, nem aszfaltos utakon, pici vagyok és nem túl bátor, a motor pedig néha rámesik, nekem kell az alacsony és viszonylag könnyű (167kg teletöltve) motor. De aki elbírja és vállalja, az mehet nagyobbal az én fizikai paramétereimmel is :) Valószínűleg nekem is lesz nem telitalpas motorom, nem akarok mindig cruisert, poénos, de kicsit meghal enyhe terepen, mondjuk helyes hupás mezőn, de már az erősen nyomvályús murvát sem szereti.
2013. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!