Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lejár a kresz vizsgám és...

Ha lejár a kresz vizsgám és újracsinálom akkor újra számolják az 5 vizsga lehetőséget?

Figyelt kérdés
4 sikertelen forgalmi vizsgán vagyok túl,és le fog járni a kresz vizsgám már nem tudok menni 5. vizsgára most ha lejár és újracsinálom akkor újra 5 lehetőségem van vagy 5. vizsgának számít akkor is?

2013. júl. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, rem. vki tudja rá a választ! Bár én 1 év vezetés után 3. alkalommal sikeres forgalmi vizsgát tettem, de előtte nem nagyon hittem benne, hogy sikerülni fog és hát ugye 5. sikertelen vizsga után PÁV kell. Azon gondolkoztam, ha ez bekövetkezik, akkor megvárom, hogy leteljen a 2 év és hátha akkor újra kezdhetem, de szerencse ezt már nem kell megtennem, mert 1 hónap és jogsi! :)
2013. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Grat neked! Én nagyon elbohóvkodtam 3. ra már majdnem megvolt nekem is 5 percet kellett volna még kibírni mikor elhibáztam! most meg lejár a kresz úgyhogy kénytelen vagyok újracsinálni!
2013. júl. 15. 18:28
 3/3 anonim válasza:
Szia! Mi volt végül? Újra 5 vizsgalehetőséged volt amikor újra kezdted, vagy csak 1?
2020. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!