Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Minarelli-yamaha fekvő...

Egy Minarelli-yamaha fekvő vizes blokkot 50-esként mennyire lehetne "kihegyezni"?

Figyelt kérdés
Van egy DR hengerszettem rajta, így vettem. Ám írja a henger hogy a legjobb mellé egy TT loe vince kipufogó és még tennék mellé egy jó membránt és egy tuning főtengelyt? Nem akarom növelni a köbcentit a fogyasztás miatt
2013. júl. 13. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha AM-ed van, akkor csak ésszel.. Elég szűkös a határ.
2013. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az AM szerintem az álló és nem robogó blokk. A fekvő minarelli-yamaha van a robogók nagy részében pl Yamaha aerox, malaguti F15 firefox
2013. júl. 14. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor Aeroxod van?

Mert azt lehet tuningolni elég keményen, mehet bele tuning főtengely, egy jó kipufogó, meg olyan görgők, amivel könnyen gyorsul, szóval könnyűek legyenek. És tegyél bele valami Polini hengert vagy inkább rakd vissza a gyárit.

2013. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Malagutim van de ugyan az a motorblokkja. Nincs gyári nekem csak ez a DR, egy 50es tuningot bőven kibír. Ismerek egy ürgét akinek egy elég pööec 80as tuningja van de nem akarok én is 10-en litereket tankolni.
2013. júl. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!