Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36 4 vagy a 6 hengeres a...

E36 4 vagy a 6 hengeres a szervíz igényesebb?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az lenne a kérdésem hogy a Bmw e36 szérábol melyik a megbízhatobb kevésbé szervíz igényesebb? konkréta a 318is(96tól az m44 motoros) vagy a 320 között vacilálok!

Előre is köszönöm vàrom a tapasztalatokat érveket!



2013. júl. 13. 11:44
 1/2 audiofly ***** válasza:

318is azt hallottam ,hogy nagyon félre sikerült motorok. Amint elérik a 200.000 km-t minden bajuk lesz. Olaj zabálás , stb.

A 320-as az viszont nagyon jó motor széria (M52B20).

Szerintem 6 hengeres mellett maradj. Nekem volt már 320-am és 325-öm. De a 320-as nagyon jó!

2013. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hathengeresek mind nagyon megbizhatóak, nekem 525i-m van, és nagyon tol az a motor, de még soha nem volt semmi baja, egy szem olajat sem eszik, pedig már 22 éves. Mig az 1.8-as motorok meg csattognak meg egy csomó probléma van velük, van itt ezen az oldalon is egy csomó ilyen kérdés.
2013. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!