Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha majesty 125ccm? Vélemén...

Zsolman kérdése:

Yamaha majesty 125ccm? Vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor meg vettem nagyon tetszett szerettem is különösen hogy nagyon keveset fogyasztott

2-3/ 100 km valóban csak ennyit evett alig akartam el hinni, kis robogó után ennek már vol

t egy nagyon pici tekintélye a motorosok közt(intettek köszöntek még a nagyok is). az első

2-3 ezer kilómétert gondtalanul le motoroztam jó volt sose felejtem el azt hittem számomra

ez tökéletes életem végéig meg tartom. De akkor jöttek a gondok szívócsonk 1 hónapvolt mire

meg érkezett és rohadt drága is volt, utána a guplung kezdett el rángatni e miadt ette a há

tsó gumit is azt is vettem rá nem volt olcsó kiderült hogy a hátsó fékem is el kopott tárcsá

stul 22000 ezt már nagyon sokkaltam érte egy lapát volt hogy a féklámpa kapcsoló állandóan t

önkre ment egyszer az út szélén le is robbantam még jó hogy nálam volt a szerszám készlet, e

gy 70 km es távon meg adta magát a vizpumpa szimering dőlt ki belőle a vizes olaj

,szerencsére a blokkba nem ment belőle, mire azt is kicseréltem már kezdtem másképp

gondolkodni erről a motorról, a dolgokat az is tetőzte h el romlott a termosztátom

a vizem forrt közben már a kormány csapágyat is ki kellett cserélni. Végül valami

csattogást hallotam a blokkból és ITT VOLT ELÉG !!! eladtam, sajnáltam kicsit de

örültem is mert vettem egy autót helyette. 43.000 km volt benne mikor meg váltam

tőlle 32.000 km el vettem úgy látszik ilyenkor jönnek ki rajtuk már a bajok.

2013. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!