Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2005 előtt gyártot suzuki...

Dukai Szabolcs kérdése:

A 2005 előtt gyártot suzuki swift és suzuki swift sedan -nak megegyezik a mátorháztetője? Azaz rá tudom rakni a sedan motorháztetőjét a swfitre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 5 ajtós swiftre igen. A 3-ajtósra már nem vagyok biztos, hogy rámegy, mert azt nem tudom hogy ott a méretet honnan szedték le.
2013. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Asszem 2000kornyeken volt a váltás, a lámpa a régiekben mas volt, de elvileg ugyanaz az eleje a kocsinak...
2013. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megegyezik! 96-05-ig mindegyiknek egyforma az eleje.
2013. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na-na! vigyázat! a szélessége fix, hogy stimmel, de a hosszúsága is? ugyan is a 3 ajtós változat 10 cm-rel rövidebb, mint az 5 ajtós. kérdés, hogy hol rövidítették le a kocsit? ha az A oszloptól hátra felé csípték le, akkor az is jó rá. de ha a motorháztető hosszúságából is faragtak már belőle akkor nem. azért mondtam hogy az 5 ajtós és a sedan megegyezik, mivel a 2 kocsi ugyan az, csak a hátulján variáltak 1 kicsit. pontosabban ahogy megnyújtották a kocsi hátulját , 15 centivel hosszabb illetve ennyivel nagyobb lett a csomagtartó mérete. :)
2013. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy jó rá! A teljes eleje megegyezik mindegyiknek. Meg kell nézni egy alkatrész áruházat, ugyanazt a cikkszámot hozza mindre.
2013. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oké, elhiszem! :)
2013. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na végre! Nyomtam is egy zöld kezet! :)
2013. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!