Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba káros belerakni az...

David9182 kérdése:

Simsonba káros belerakni az Mz dugót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem ,hogy a simsonba milyen az Mz dugó?? Az tuningnak számít? Tönkretehet-e valamit? Köszi előre is.!
2013. júl. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Káros lehet szerintem.


Mivel - ha nem tévedek - Mz 125-ös, vagy nagyobb általában. A Simson meg általában 50-es. Na, és persze ettől függetlenül a dugó alakja is eltérő lehet. Szerintem az nem fog neked belemenni, de lehet hogy tévedek.

2013. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elfér az oldaldobozban akkor beleteheted nyugodtan. Ártani nem fog. De nem számít tuningnak sem.


Ha meg a dugó helyére akarod akkor azt mégis hogy tervezted? MZ-ből a legkisebb is 125-ös és egy "kicsit" nagyobb a dugó átmérője mint a simsoné.

2013. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
'0km-s Mza dugó van benne' ezt írják arról amit épp venni akarok...
2013. júl. 8. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem azt írtad?

Ez az MZA által gyártott simsonba való dugó.

És ha 0km-es akkor még bejáratós.

2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi akkor, neten próbáltam utánna nézni de nem találtam semmit és nekem aztmondták Mz dúgó.... :/

Köszi szépen!

2013. júl. 8. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem MZ dugó akkor, hanem MZA ami elég jó minőségű alkatrészeket gyárt.
2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!