Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway ry6 vélemény? Látom...

Keeway ry6 vélemény? Látom interneten nagyon fikázzák, de miért hamar romlanak vagy mi?

Figyelt kérdés
drágák hozzá az alkatrészek ?

2013. júl. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért fikázzák,mert egy utolsó kínai márka,nehogy megvedd....
2013. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alkatrész ellátottság jó, és nem is drága.

A lényeg, hogy alapból úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy ez egy kínai robogó, nem pedig olasz vagy japán. Ergo az elvárásod se lehet akkora.

Amúgy a Keeway nagyon sokat fejlődött az elmúlt években, már nem az a széthulló vacak, mint régen. Átlagos használatra (nem gyilkolásra!) megéri megvenni, mert fele árban van újonnan, mint a nevesebb társai.

És még valami: kínait szerintem csak újonnan éri meg venni. Akkor van rá garancia, így még csak meglepetés sem érhet pár évig.

2013. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fél éves, adtak rá garanciát is, gyilkolás alatt mit értesz ? munkába megyek meg jövök azt annyi kb minden nap 10km
2013. júl. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyilkolás alatt azt értem, hogy valaki csak két állást ismer a gázkaron: csutka vagy nulla.

Ja, és az ilyen és hasonló "műveleteket": http://www.youtube.com/watch?v=jvq-lk3pH2I

2013. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
öreg vagyok már az ilyen fajta ökörködéshez :D am próbálom kímélni a motort is ahol csak lehet 30-40el megyek vele, nem akarok a javíttatásra is 1 csomó pénzt elbaszni....
2013. júl. 7. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van ez hogy kínai szar ez régen igaz volt de most a keeway tényleg nagyon sokat fejlődött ry6 jól megy nagyon jól nézz ki és szerintem strapabiró 70nel nyugodtan lehet utazni de ha húzod neki sík talajon a 80 at is eléri nyílván a km óra kicsit csal.. én szerintem ha választani kell 250 ezerér ez vagy 700 ezerér egy aprillia akkor az ár érték aránya a keewaynek sokkal jobb..
2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én eddig csak 60al tudtam menni .. lehet a folytás még benne van ? nekem 1 bajom van nem az előírt 2 litert fogyasztja.... sokkal többet attól függ hogy megyek vele ha csak 30-40es tempó akkor 4liter körül de ha húzom neki akkor hamar benyeli a tank benzint...
2013. júl. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!