Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift hengerfej pakolás...

Thomech kérdése:

Suzuki Swift hengerfej pakolás csere mennyibe fáj?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy 1994 es Suzuki Swift 1.3 GLX kocsit és az első két hengernél ereszti az olajat, beköpi a gyertyát néha. Mennyibe kerül kicserélni munkadíjjal együtt kb? Tudom, hogy ember függő mennyi az órabére de nagyjából mennyire rúghat? Mert akitől vettük máma pár ezer ft ott mondott!

2013. júl. 4. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Síkoltatni kell a hengerfejet, és ki kell cserélni a tömítést, maximum 15.000ból kijöttök.
2013. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz szerelőt aki 15-ért megcsinálja,megeszem a kalapom.

Hengerfej síkolás ha te viszed úgy emlékszem olyan 5 ezer körül megvan maximum,plusz a tömítés ára amit te is meg tudsz nézni és a munkadíj ami szerintem minimum 15. És akkor az olcsó szerelő.

Tehát szerintem inkább olyan 30-35-re számíts!

2013. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/3

Remélem igazad van mert most elég szűkös a költségvetés ráadásul most vettük és hát cserélni kell ékszíjat feszítő görgőt is még meg lehet a szimeringek is eresztik egy kicsit az olajat! Az olajat már megvettük legalább!

Ment mind2 nek a zöld!

2013. júl. 6. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltasd az összes melót egy szerelővel, jobban jössz ki. És akkor a garancia is egy emberé...


olvastam a szűkös anyagiról, de így spórolsz...a szervízben 7000 a rezsióarbér, vagy e fölött...4 óra biztos...


szóval marad a sufnituning, ismerős ember a közelben.

Én azért előbb szétszedném, mert leht, hogy elég az új tömítés...csak az összerakás nem mindegy, főleg a csavarok meghúzásának sorrendje, ereje...és egy icipici kitöltő anyag a tömítésre összerakáskor....


ezt Te is meg tudod csinálni...

2013. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Felső tömítéskészlet 12500, hengerfejmunka 7-8000, szét-összeszerelés 15.000. Új fagyálló, stb-vel lehet még számonli...
2013. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a tömítés miatt köpi a gyertyát...arra figyelj nehogy mellé nyúlj. Egyébként ha gépműhelybe kerül rendbe rakják a hengerfejet...pld szelepvezetők szelepek stb...

Ill ha lent van a fej én kilökdösném a dugókat megnézni a gyűrüket...

2013. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nagyon úgy néz ki, hogy gyűrűs a gép sajnos! Így az is csak az anyagköltsége 14.000Ft plusz a szerelése annak is! Egyszerre fogom csináltatni inkább! Mondjuk a gyúrú még nem tuti de elég valószínű mert 200km alatt majdnem 1 liter olajat ett meg! Annyi, hogy 4 óra fele mentem vele amikor a legnagyobb hőség volt plusz hegyi utak voltak ahol 60 nál többel nem tudtam menni 4 fővel tehát kicsit taposni kelet neki!
2013. aug. 19. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!