Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F autó motorháztető...

Opel Astra F autó motorháztetőjén ha gyárilag nincs hangszigetelés, utólag lehet rá venni? 20 éves autó, korabeli más autón szokott lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 14:28
 1/4 T5- ***** válasza:
F Astrához van gyárilag géptető hangszigetelés...
2013. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a miénkből anno kiszedték volna?:O Mennyit csillapít ez az utastér felé?
2013. jún. 30. 18:33
 3/4 T5- ***** válasza:
Úgy tudom nem mindegyikbe raktak, általában a nagyobb motorral szerelt példányokban volt. Hogy mennyit szigetel? Valamennyit biztos. Én ültem olyanban amiben volt meg olyanban is amiben nem....annyira nem feltűnő. Amúgy van a tűzfalra is szigetelés kívülről gyári. Ez egy kis kaliberű autó, fogadd el ilyennek, kongó ajtókkal, meg zajos utastérrel. Vagy ha nem akkor kapard ki, aztán mehet extra zajszigetelés a tűzfalra, ajtókba, padlólemezre, sárvédőkbe stb, stb. Nem ér annyit az egész.
2013. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2001-es x14nz-vel szerelt f astrám van én nincs a motorháztetőn hangszigetelés.
2013. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!