Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel jár ha kiveszem a...

Mivel jár ha kiveszem a katalizátort?

Figyelt kérdés
1994-es 1.4 Opel F astráról lenne szó. várható valamilyen erő növekedés ?

2013. jún. 29. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

1.4-es? kb annyi mint ha direkt szűrőt tennél bele. semmi.


ha erősebb autót akarsz ne 1.4-ed legyen.

2013. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És esetleg abban tudsz e segíteni hogy ha én szélesebb kerekeket akarok rakni a kocsi alá min kell módosítani ?
2013. jún. 29. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
ha kiveszed a katalizátort,akár 3-4 lóerővel is erősebb lehet az autó,
2013. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább szennyeznéd a környezetet csak azért, hogy picivel erősebb legyen autód? Ejnye. Ha szélesebb kerekeket raksz alá, akkor a fogyasztásod meg fog nőni!
2013. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed a katit, akkor erősebb lesz az autó, feltéve hogy a lambdaszondá(ka)t vissza tudod úgy helyezni hogy pontosan mérjen(ek).
2013. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de egy 60 (vagy max 80, olyan is van) lóerőnél NEM számít. egy chiptuningal is lehet kb 10 lovat hozni és kész. ami semmi.
2013. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érősebb lesz mondjuk 3 lóval, de nem ez a lényeg, hanem jobban fog levegőzni a motor, hamarabb felpörög, stb. 1.4-es motornál nem tudom mennyire érezhető, de 1.9-es TDI-n jól érződik a különbség, és a vizsgán észre sem vették méréskor, hogy le van véve a katalizátor, simán átengedték, szóval a környezetet sem szennyezed.
2013. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60 lóerős motornál nem fog csak egy chiptől +10 ló jönni, hacsak nem valami nagyon lebutított motor.
2013. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké hogy a fogyasztás megnő de át kell e valamit alakítani?
2013. jún. 29. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmivel. nem azért nem adnak tanácsot, mert gonoszak az emberek, hanem mert jót akarnak, és inkább nem hajtanak felesleges kiadásba...

a szélesebb gumival azért vigyázz, mert vagy a műszakin, vagy az utcán egy szigorúbb rendőr sérelmezni fogja.

a csiptuning többe kerül, mint az élmény, amit kapsz.94-es autó már szépkorú, bár ezekkel lehet igazán(nem olcsón)kisérletezni..

itt a gyk.-n nagyon sokan vannak, akik fiatalabb korukban tuningolták a zsigulit, trabit, skodát, wartyogót, stb...


...Ők már tudják, egyszerűbb legyinteni az ilyen kérdésre.


de... nem jár semmivel, ha kiveszed...94-esnek már mindegy.


ha mégis szeretnél erősíteni a gépen, akkor az sokba fog fájni, és nem elég azzal kezdeni, hogy kiveszed a katalizátort..szélesebb gumi, kilukasztott dob kétségtelen a versenyző lelkét igencsak simogatja, de ez csak amolyan látszat...


tudom, sajnos(vagy szerencsére) én is csináltam..


azóta öregebb lettem, és gyári aszfaltszaggatót vettem inkább.

ezzel együtt segítek az utcában a gyerekeknek, amikor a szimójukat hangosítják...még ricinust is adok, hogy versenyszag legyen az utcában...de csak a szag...mindenki boldog..húúú..de megy a szimóóó...mekkora élmény 50 helyett 65-el menni...igazi öröm...ezért(is) élünk.

2013. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!