Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Csigavér autósiskolában...

A Csigavér autósiskolában bevett gyakorlat a lefizetése a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen tapasztalata légyszi írja meg, nekem felajánlották a lehetőségét, amin eléggé felháborodtam, nem éltem vele és meg is buktattak...lehet ez ellen tenni valamit? Amint utána néztem az oldalon az iskoláról írt vélemények közt, láttam h sajnos nem vagyok ezzel egyedül...

2013. jún. 26. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát elég könnyen megy, az biztos. Én 3 éve csináltam a jogsit, gyűlöltem már a bkv-t, volt pénz autóra, nem akartam már szarakodni, megbeszéltem ezt az oktatóval, aztán elintézte. Adtam 50 ezret azt csókolom. Gondolom osztoztak rajta az oktató és a vizsgabiztos, de nagyba leszarom, lényeg, hogy mehettem autót venni és azóta nem ültem a tetvedék fos szar g-ci bkv-n. Nekem ez bármit megért.
2013. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként még annyit h minden a pénz körül forog, ha zavar, szólj a zsaruknak, nav-nak h bújjanak el és csapjanak le, mikor kenőpénzt fogad el az oktató, vagy a vizsgabiztos. Én leszartam, mint mondtam nekem csak az volt a lényeg h ne bkv-zzak végre. Régi, tragacs, koszos, mindenféle betegség, fertőzés... Ez nekem nem kellett, ennyit megért az egészségem, biztonságom, pontosságom, kényelmem, stb.
2013. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Több helyen bevett gyakorlat ez.SAJNOS mindkét félnek érdeke,Tanulóként biztos lehetsz benne,hogy vétesz hibát,mert mindent szabályosan nem tudsz megcsinálni.Tehát vagy adsz egy tízest,és átmészbiztosan,vagy befizetsz kb.10.000 pótvizsga díjat,és nem biztos,hogy másodszora átmész.Ez Magyarország,a korrupció hazája...
2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy vettem még +3 vezetés órát mondván, hogy akkor lebeszéli az oktató a vizsgabiztos.

Másrészt rendes volt az oktatóm és elterelte a vizsgabiztos figyelmét amíg pl: kismotornál ellenőriztem, hogy menetkész-e (tudjátok index, lámpa, ilyenek.)

Ja egyébként én nem a Csigavér-nél tanultam.

2013. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sokan egy valamit felejtenek el. Nem az autósiskola adja a vizsgabiztost. Az iskolán nem múlik ilyen szempontból semmi. Amúgy előszeretettel buktatnak a biztosok, nekik mindig jól jön a kenőpénz. A lényeg, hogy nem iskolafüggő ez a lefizetéses módszer.
2013. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a csigavértnél vizsgáztam. SOHA senkit nem fizettem le, sok tanáért megismertem érdeklődtem, de egyiknél sem volt lefizetés, persze van minden iskolában olyan aki a lefizetős módszert részesíti előnyben. De a lefizetés alapvetően nem jó megoldás. Ha megtanulsz vezetni átengednek...
2013. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%

"SAJNOS mindkét félnek érdeke,Tanulóként biztos lehetsz benne,hogy vétesz hibát,mert mindent szabályosan nem tudsz megcsinálni.Tehát vagy adsz egy tízest,és átmészbiztosan,vagy befizetsz kb.10.000 pótvizsga díjat,és nem biztos,hogy másodszora átmész.Ez Magyarország,a korrupció hazája..."

NEM ÉRDEKE MINDKÉT FÉLNEK!

Tényleg? Hibáztam? Na és? Azért vannak a hibapontok(vesszők!) Meg lehet tanulni viszonylag jól vezetni ennyi idő alatt! Úgy hogy előtte nem is vezettem! Ráadásul pont hogy nem várják el hogy 30 óra vezetés után profi legyél! Csak vidd végig az útvonalon kezdőhöz mérten jól.

A korrupció meg az ilyen tetvek miatt van mint te is, te ész nélküli falloszfej!


Mellesleg a leggenyóbb biztost fogtam ki, a biztosok vezetőjét, mégis megcsináltam elsőre. És utána az oktatóm javasolta hogy fokozatosan szokjak majd hozzá a forgalomhoz. Azaz ez is bizonyítja hogy a vizsgára nem kell autóversenyzőnek lenni!

2015. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se legyünk ennyire álszentek. Én is megbuktam, és nem azért mert nem ismerem a kreszt, hanem ilyen mondva csinált indokokkal, hogy pl. a jobbkezes utcánál amikor megálltam, picit elfordítottam a kormányt. Meg h nem nézem eléggé a tükröt, örüljek, hogy nem jött senki, és nem lett baleset...miközben direk úgy nyújtogattam a fejem, hogy még a hülye is észrevegye, hogy nézem e tükröt. Ismerőseim közül, aki srác, és budapesti, szinte mindenkit meghúztak legalább 1x, másod vagy harmadjára fizettek, és átmentek. Azóta meg rendszeresen vezetnek, sokkal biztonságosabban, mint a nagy budapesti átlag. Erről ennyit. Ilyen ez a rendszer.
2020. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!