Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden autónak ugyan úgy kell...

Minden autónak ugyan úgy kell kicserélni a fékbetétet?

Figyelt kérdés

[link]

ezt az oldalt találtam itt elég részletesen leírja ,hogy hogyan is kell kicserélni,de kérdésem az lenne,hogy mindegyiknek így kell kicserélni vagy minden autó más ?

98-as Suzuki Swift első fékbetétet szeretném cserélni


válaszokat előre is köszönöm !!!!


2013. jún. 21. 12:11
 1/4 T5- ***** válasza:

Igen. Kopott régit kiveszed, újat berakod. De azon túl semmi közös. Egyébként ettől a fenti leírástól lehetne szakszerűbben is csinálni a cserét de mindegy, (már az első lépésbe bele lehetne kötni). Régi stiftnek úgy emlékszek hasonló a nyerge. De ha még nem csináltad, és "szerencséd" van akkor érhet néhány kellemes meglepetés, bontóba rohangálással, idegeskedéssel egybekötve. Na de hajrá.


Leírásban:"És mivel a fék nem játék, ezért felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a féken végzett műveleteket csak a saját felelősségére végezze!" -Ja...meg mások felelősségére.

2013. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úszókat, amiken a nyereg mozog érdemes kipucolni, illetve újrakenni, illetve a porvédőket ellenőrizni, szükség esetén cserélni.
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sikerült a művelet!! féknyerget alul fogja 1 db csavar 13-mas kulcs kell hozzá és akkor az egészet fel lehet hajtani betét ki jól megpucoltam drótkefe levegővel kifújtam a koszt + bőven adtam neki féktisztítót is új betét be rugó nem akart a helyére menni ,de egy csavarhúzó segítségével az is a helyéra pattant

válaszokat előre is köszönöm ment a zöld !!!

2013. jún. 21. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
most nézem :D "válaszokat előre is köszönöm " az akartam írni,hogy a válaszokat köszönöm !!!
2013. jún. 22. 02:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!