Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lancia Delta 1.6 autómata,...

Lancia Delta 1.6 autómata, napfénytetős,2010-2011 évjáratú típusok írjatok véleményt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy, manuális váltóval, napfénytető nélkül :)


Igazából őseimé, és én csak hébe-hóba vezettem. Alapvetően női autó szerintem, de azért nem fognak b*zinak nézni benne ha esetleg férfi vagy. Elegáns, főleg belül. Az anyagminőség kiváló, az összeszerelési egy picit olaszos, de azért nem vészes.


A motorrol nem nyilatkoznék szívesen, mert zsigerből rühellem a dízelmotorokat. Megy, ahogy kell, a fogyasztása gondolom a hasonló méretű és teljesítményű cr dízelekhez képest hasonlóan is alakul.


Komoly gond eddig nem volt vele egyáltalán, de most közelíti alulról a 150 e km-t, szóval majd meglátjuk.


Alapvetően nem egy rossz autó szerintem, de az előző Deltához képest teljesen más világ. Értem én, hogy a Lanciát elvitték a prémium/luxus irányba, de lehetne legalább egy sportos modell is, ez meg minden, csak nem az.


Összességében, ha ilyesmi jellegű autót akarnék magamnak, inkább egy Giulietta.

2013. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!