Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem egy audi a6-ost...

Nemrég vettem egy audi a6-ost (1999.12. hó) es a központi zár nem reagál a távirányitora ( elem lett cserélve mind a két kulcsban) mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Most történt hirtelen? Előtte működött? Mert akkor biztosíték. A csomagtérben találod a fontosakat.
2013. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sokat ált az autó mielött megvettem! tulajdonképen nem is kérdezem h müködöt vagy se! a biztositékokat se néztük még meg, tényleg nagyon friss az autó! jah az akku is le volt merülve az nem befolyasol semmit?
2013. jún. 5. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak autók, amik elemcsere után nem reagálnak a távirányítóra. Van ami, ha sokáig áll aksi nélkül, akkor megkattan a központi zár ( a volvoknál előfordult ilyen ).
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mit lehet vele csinálni ,hogy müködjön?
2013. jún. 5. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Be kell tanítani. Nyomogasd jó párszor, hátha magától jó lesz, ha nem, akkor vidd el autóvillamosságihoz, mérje ki! Ott megtudod pontosan mi a baj. Nekem mikor ki lett véve az aksi, aztán be, nem működött full automata módon az elektromos ablakom, mármint, hogy egyszer megnyomom és lejön, meg kellett nyomni párszor, mire megértette!
2013. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy miért állt sokáig az autó? Ha törve volt és amiatt, hát akkor akár be is ázhatott, az zsebbenyúlósabb, de lehet csak ki kell tisztítani. Azt is autóvillamossági tudja orvosolni. Másrészről nem gond ha sokat áll egy autó, legalább nincs agyonhasználva és lelakva az egész.
2013. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!