Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy golf 1 et egy 2. 0...

Mikinorbi kérdése:

Vettem egy golf 1 et egy 2. 0 ás gti blokkal! Többször mentem vel és egyszer csak hiába engedtem fel a kuplunkot csak felpörgött kattógó hangok és felengedtem a kuplunkor és semmi! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
elmentem haveromhoz és megnéztük! én a kuplunktárcsára gyanakodtam! ám mikor beindítottam ő nézta és azt látta h bal oldalt a féltengelynél el van csavarodva a gumi rajta forok a tengely de a kereket nem hajtja! a bal oldalon pedig nem mozdul! előtte mikor álltunk a kocsival kanyarodásnál hallani lehetett egy nagy kattogó hangot bizonyos elforrdulásnál! azt még hozzá tenném h a jobb eleje megsérült úgy h a lengőkar meghajlott és a kerék hátrébb ment és beleért a sárvédőívbe ha elforgattam a kormányt! kicseréltem a lengőkart visszaállt szépen középre!
2013. máj. 29. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy legalább 30 éves autóról beszélünk, a gti miatt valszeg rendesen hajtották egy időben. Ne csodálkozz, lesz még durvább gond is vele.
2013. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bátor ember vagy, hogy 0 hozzáértéssel bevállaltál egy 30 éves széthajtott sportautót. Gondolom pénzed meg nincs normális szakértőnek megmutatni..
2013. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az a "kuplunk", meg a "kuplunkor"? Hogyan "forok" a tengely?


Szétszakadt a bal oldali féltengelyed! Nem kell állandóan csikorgó gumikkal indulni, vagy ha mégis, akkor sokszor fogod még tolni hazáig!

2013. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"kanyarodásnál hallani lehetett egy nagy kattogó hangot bizonyos elforrdulásnál"


Ez volt a féltengely agóniájának a hangja! Kicsit állatkodtál még a csere helyett, aztán itt az eredménye!

2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Golf 1? GTi?

Ez nekem elég érdekes. Szerény ismereteim szerint a GTI csak a harmadik szériától jött be, mint megnevezés. Előtte (remélem nem baromságot írok), R32 volt a becses neve.


Szerintem téged átb.sztak, mint szart a palánkon.

2013. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 4165 ***** válasza:

Nagy szellemek találkozása! :)

2. válaszoló: pacsi!

Utolsó: Volt Golf I. GTI. 1.6 motorral. 2.0 blokkról csak Golf III.-ban hallottam.

Fasza lehet a gép. :)

2013. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, régi kérdés, de megér egy normális választ. A féltengely csukló tört el, mégpedig azé a féltengelyé amelyik álló helyzetben forog. Nem hajt, a difi pedig erre az oldalra adja az erőt, így a másik, jó oldal nem hajt. Golf 1 GTI a legnagyobb kincs! Vigyázz rá, és szeresd! Mert a Golf 1 GTI létezik. először 1,6 110LE, majd 1,8 112LE-s motorral, 4, majd 5 sebességes váltóval. 2.0-s GTI motor a 3-asban jelent meg. Nem volt nagy durranás, míg az 1-es, az valami állat a kis kasznival.
2015. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!