Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik kocsitípusn...

Szerintetek melyik kocsitípusnak van leginkább maffiózó jellege?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le a gyártási évet is.

2013. máj. 27. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1972-1980 közötti S Merci, szigorúan fekete színben.
2013. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostaniak közül nekem a BMW X6 kelt ilyen benyomást.
2013. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a mostani Audi Q7 feketében elég barátságtalan tud lenni... 2006-tól. Bár az Audi A8 sem rossz szintén feketében és 2006-tól.
2013. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Jelenleg ennek

[link]

2013. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

A mai maffiózók már focusal és golfal járnak. Nem hívják fel magukra figyelmet.

Aki napjainkba nagy fekete autóval járnak azok az esetek 95%-ban becsületes emberek aki rájátszanák a rossz fiú image-re

Az a 5% azok a az agyilag visszamaradottak akiknek csak 20 éves szakadt nagy fekete sz@r autóra van pénzünk. És csak öreg nénik kirablásából tudják tetetni a kocsijukat és őnekik az a maffia stílus.

2013. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl: ennek


[link]

2013. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a '91-'98 között gyártott S Mercinek, itt is szigorúan feketében. Az összes maffiózó ilyennel járt, páran biztos emlékeznek rá, hogy melyik autó állt mindig egyedül a vicc szerint.:D Utaztam ilyenben a 90-es évek közepén, 600 SEL, fekete, sötétített ablakokkal, nemhogy be, de ki se nagyon láttál belőle.:D Mindenki beengedett maga elé, nem dudált, zebránál a gyalogosoknak eszébe nem jutott előttünk lelépni az útra. Öltönyben és napszemüvegben szálltunk ki, páran összerezzentek. Egy ilyen autóban hatalmad volt.
2013. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik tényleg kerülik a feltűnést, de azért azzal nem értek egyet hogy a nagy fekete drága autókkal járók 95%-a becsületes ember lenne. Nem feltétlen maffiózók, de tisztelet a kivételnek azért bűnőzői hajlammal megáldott emberek, minimum adócsalók. És azért nem csak fekete és fehér létezik... elég nehéz határvonalat húzni, hogy honnantól maffiózó, vagy gengszter valaki. Mindenesetre én inkább azt mondanám, hogy aki adott kategórián és évjáraton felüli autóval jár - nem húznék itt sem egy éles határvonalat - annak van vaj a füle mögött, mindazonáltal általában az ilyen embereknek több autója is van, ezek közül lehet az egyik egy focus is ahogy itt említette valaki, vagy néhány éves, relatíve nem nagy értékű passat. A w140-es mercit amit előttem írtak énis a top3-ba raknám, az ismeretségi körömben több embernek is volt ilyen a 90-es években, és hát fekete színben, sötét üvegekkel magáért beszél (beszélt abban az időben). Szerintem egyébként az átlag emberben minden felső-közép kategóriás, felsőkategóriás, és luxusterepjáró, feketében pláne sötét ablakokkal, ha kis mértékben is de félelmet kelt, legalábbis távolságtartásra ösztönöz...
2014. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!