Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményeket kérek. Melyik...

Véleményeket kérek. Melyik kocsival járnék jobban a 2 közül? (linkekkel)

Figyelt kérdés

Nem pont ezt a kettőt néztem ki csak ezeket a típusokat ezzel a kasznival. Eredetileg Audi párti lennék de beleszerettem a bömbibe is. mindenféleképpen az A8 vagy 730d közül akarok választani mert nagyobbat akarok a mostaninál (A6). Csak a diesel kell !

Nem a márkafanok válaszát kérem akik mindenáron csak a kedvencüket ajánlgatják és nem is a kinézetükre kérek véleményt, hanem motorikusan és elektromos szempontból érdekelne h melyik jobb, melyikkel van kevesebb gond (tudom h mind2nél egy vagyon a nagy szervíz:S)

ezenfelül tudom h akármelyik márkánál belefuthatok egy hibás darabba ami majd csak szopat, de a hozzáértők és a tulajdonosok válasza érdekel elsősorban.

(bár jelenleg nálam a 730 áll nyerésre)

[link]


[link]



2013. máj. 22. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
2004-es vagy fiatalabb.
2013. máj. 22. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyiknél sincs feltüntetve, hogy mennyi a fogyasztása. CO² emisszió? A BMW szerintem is jobb, olcsóbb is és több a cucc benne.
2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már vezettem párszor mindkettő tipust csak rövid ideig, és a fogyasztása megfigyelésem szerint 10-18L közt van. aktuális vezetési stílustól és környezettől függően, bár a A8 pályán megállt 9nél.

de engem nem is a fogyasztása és a károsanyag kibocsájtása érdekel első sorban, hanem a megbízhatóság, mert ha beleülök van h 3 napi alig szállok ki és nem engedhetem meg magamnak h 3 hetente szerelőhöz mennyen mert lerohad valahol. az túl sok idő és pénz lenne.

jelenleg A6 4.2 FSI van alattam és soha nincsen baj vele. ezért is jött számításba most az A8

2013. máj. 22. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha nincs pénzed szervizre, ami egy ilyen példánynál esetenként könnyen lehet milla körüli ilyen korban, akkor inkább ne vedd meg.

Egyébként mindkettő prémium, sok különbség nincs, én az A8-at mondanám az összkerék-hajtás miatt. De csak ha fenn tudod tartani.

2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fenn tudom tartani.

úgy értettem a leírtakat h havonta - pár hetente nem akarom szerelőhöz vinni.

2013. máj. 22. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem A8!
2013. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!