Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Cute hengerét lehet...

Yamaha Cute hengerét lehet pótolni más robogóéval, pl. a Mint-ével?

Figyelt kérdés
A henger kipufogóhoz illeszkedő részéből az egyik oldalon kitört egy darab, ott ahol a tőcsavar illeszkedik bele, így most csak egy csavar fogja oda, de nem fúj ki sehol. Most drót fogja oda, de meg szeretném normálisan oldani, ám a Yamaha Cute-ról alig találni infót.

2013. máj. 21. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem az első Yamaha kereskedés megmondja.
2013. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, erre én is gondoltam. Írtam is márkakereskedéseknek, szervízeknek, egytől jött automata válasz, hogy nemsokára válaszolnak az email-emre, a többitől semmilyen választ nem kaptam. Telefonos érdeklődésre meg az volt a válasz, hogy utánanéznek és visszahívnak, hogy milyen henger jó bele, pár nappal későbbi hívásomra pedig azt mondták, ők jelenleg nem forgalmaznak belevaló hengert, ezért fordultam segítségért ide. Alkatrész-forgalmazók sem méltattak semmilyen válaszra.
2013. máj. 22. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!