Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftben nyomorognia...

Suzuki Swiftben nyomorognia kell egy 185cm magas embernek?

Figyelt kérdés
Régi Suzuki Swiftben nyomorogni kell,ha 185cm magas vagyok?Kényelmetlen lenne nekem ilyen kocsit vezetnem hosszabb távon?
2013. máj. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
188-vagyok, elől elférek öcsém Swiftjében.
2013. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kényelmesen elférszbene a magasságod nem sok az egyik uncsitesom 2 cm híjám 2 m magas és még ö is elfértbene.Egyébként aswift utastere akkora mint egy golfnak vagy astrának
2013. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még hátul is elférek. Pedig én is 185cm magas vagyok.

Elől meg semmi gondom nincs. Szerintem nem is kényelmetlen(azt leszámítva hogy sz@r a fejtámla, de az csak hosszú távon érezhető)

2013. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen de nem kell nyomorogni benne!

Üdv! :)

2013. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elférsz benne, azzal nincs gond.


De hosszú távon a magasságodtól függetlenül marha kényelmetlen.

2013. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 180 centi vagyok és kényelmesen elférek benne. A swiftben nagyon alacsonyan van az ülés, ígymagas amberek is eltudnak férni, illetve annyira hátra lehet tolni hogy teljesen kinyújtott lábbal nem bírom benyomni a kuplunpedált.
2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz. Én 190cm vagyok és simán elférek benne. :) Hosszabb távon már tényleg kényelmetlen, na de hát nincs is benne bőrülés. ;)
2013. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!