Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek max 100k ból?

Milyen autót vegyek max 100k ból?

Figyelt kérdés

Csak "csúszkálni" szeretnék vele a hóban erre kéne mindössze:)

Ladát már lehet ennyiből kapni?Vagy tudtok valami jobbat?


2009. okt. 1. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
trabantot
2009. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél inkább szánkót!
2009. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem, elég jó kockaladát kaphatsz ennyiért. Keress egy ismerőst, aki ért az autókhoz, s megnézi. Használt-autó oldalon beírhatod a rászánt árat.

De ne feledd, hogy át is kell íratni! Trabantot félig-meddig ajándékba is kaphatsz.


[link]

2009. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ladát
2009. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ladán kívül nem sok mindent tudsz venni... Ezzel annyi a baj, hogy szeretik a rendőrök is :) Én vettem 3000ért, ugyan ennyiből új féket raktam rá elöl. A kormánymű rudazatot és az összes g.fejet ugyan ennyiből vettem rá Újan üzletben! Küszöböt 900-1300 Ft-ért. Ezzel csak azt akartam elmondani, hogy szép és jó, hogy minden olcsó hozzá, de rengeteg a meló is. Ha a műszakit is szeretnéd rá, (a későbbiekben is)nem úszod meg csak ennyiből...
2009. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat!!! 30.000Ft-ért vettem! Lemaradt egy nulla!
2009. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vegyél ladát!!!már 30 ért kapsz véglegesen kivonva papírok nélkül.Azzal tényleg csak menni kell meg tankolni.
2009. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet kissé viseletes Ladákat kapni, korrózióvédelemmel aztán foglalkozni kell, és ugye a konstrukció kb 40 éves, de ha Samarát tudsz szerezni az jobb vétel lenne. Hibákra mindig számítani kell majd, de otthon megoldható és bagóból megvan.
2009. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nah. van egy eladó Golf II. ott ahol dolgozom. 140.e FT, de műszaki, zöldkártya, originál új fékbetét, originál 0 km-es kuplungszett.

Ha érdekel: versenyzo07@freemail.hu

2009. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
na ha jót akarsz akkor golfot nem veszel, javarészt rég behalt állapotban vannak, de ha nem akkor is lehet egyfajta alkatrész árakkal számolni.
2009. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!