Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprili sr 50 ditech. Véleménye...

Aprili sr 50 ditech. Vélemények? Megéri?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy első robogóm venném és a fenti moci nagyon tetszik és használtan vannak jók is csak nem tudom, hogy megéri? megbízható? Sokat hallottam olyanról hogy benzinpumpát kellett rajta cserélni 30-60ezer forintért stb..tényleg ilyen kényesek? gondolkodtam karbison is de amit találok az vagy nagyon régi vagy lestrapál, széthajtott

2013. máj. 12. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy már csak injektorosat gyártanak. Ha fiatal, nem túl széthajtott motort akarsz, akkor jó választás lesz. De én inkább járok most is egy karbis, széthajtott robogóval.
2013. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fő baja a motornak, hogy egy szerszerű, nagyrészt mechanikus/áramlástani berendezést lecseréltek kcsomó másik alkatrészre, amelyek mind elég kényesek... Benzinpumpa, levegőkompresszor, levegő injektor, benzin befecskendező stb, ezek közül egyiket sem fogod otthon megjavítani, ha baja lesz... szóval vegyél inkább karbisat
2013. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!