Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan szedjek olyan kis...

Honnan szedjek olyan kis poharat amivel ml-re pontosan kitudom mérni az olajat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5 literes a kannám, de már kicsit meg is van nyúlva ahogy szétnyomta egy picit a benzin, belefér 5,5 liter kényelmesen, de még mindig nem tudom hogy az egy decit hogyan mérjem ki...
2013. máj. 7. 08:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Bemész a helyi százforintosba, odamész az eladóhoz és ezt mondod neki: ˇJó napot kívánok! Egy olyan mérőezközt szeretnék, amivel 1dl olajat ki lehet mérni.

Ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor nem tudunk segíteni.

2013. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:15

Már egy kicsit kezdesz esetlennek tűnni a szememben. Azt tanácsolom hogy ilyen olajat lehet kapni 5 literes kiszerelésben is. Teletankolsz benzinnel egy 200 literes hordót, és beleöntöd az 5 liter olajat. Durván 85 000-ből letudtad az ilyen gondodat egy időre. ☺

2013. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
üdv, vettem olajat, meg 4 liter benzint, 4 literbe öntöttem 100ml olajat, találtam egy ilyen körömlakklemosós dobozt, amire rá volt írva hogy 100ml, először a tisztabenzinből öntöttem egy pohárba, aztán a 4 liter benzinhez hozzáöntöttem a kimért 100ml olajat, és azzal a kis tiszta benzinnel amit külön kiöntöttem azzal kimostam a kis körömlakkos poharat!
2013. máj. 7. 17:27
 15/15 anonim ***** válasza:

És most dícséretet vársz, vagy mire számítasz ennyi magyarázás után

Ügyes vagy Ferike, nagyon jól csináltad.

Most jó?

2013. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!