Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le rakhatom így a jogsit?

Le rakhatom így a jogsit?

Figyelt kérdés
Van 1 programom, azzal tanulok otthon egyedül. Egész jól haladok vele. Ha késznek érzem magam, akkor elméleti vizsgát tehetek úgy, hogy nem jártam "Kresz sulbia tanárhoz" (nem tudom hogyvan)? (Aztán ha ez megvan, akkor megyek Gyakorlati tanárhoz... és azt már rendesen csinálom.)

2013. máj. 5. 15:52
 1/9 eNerdzsy ***** válasza:

Nem mert az iskolának igazolnia kell, hogy részt vettél a minimálisan kötelező számú órákon.


Először oktatóhoz kellene jelentkezni, tanulni ráérnél utána is.


Ezen sajnos nem fogsz tudni spórolni.

2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi a minimális óraszám? És milyen oktatóhoz kell jelentkezni?... az a rutinnál van nem?
2013. máj. 5. 16:05
 3/9 eNerdzsy ***** válasza:

Keress egy autós iskolát a környékeden, ott majd elmondják a részleteket.

28 a kötelező elméleti óraszám.

2013. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max nem jársz be egy órára se, de akkor is kifizettetik veled... De így meg semmi értelme, mert akkor már ha fizeted, csak érdemes beülni, mert ragad az emberre valami az órán is.
2013. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de így le tudom rakni a nyáriszünetben, és nem lóg bele a suliba.... nem?
2013. máj. 5. 20:39
 6/9 A kérdező kommentje:
OFFolok egy új kérdéssel ami a következő: Ha vége a sulinak, és jelentkezek a jogsira.... egyből mehetek? :S
2013. máj. 5. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sulinál érdeklődj vazze! :D Ők tudják mikor indul a tanfolyam.
2013. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is egyedul tanultam a kresz vizsgara,de ezzel csak a bajarast sporolod meg.Vizsgazni csak akkor mehetsz ha a jelentkezesedtol eltelt annyi ido,hogy az oktato tudja igazolni az elmeleti oraid szamat,hiaba tanulod meg az egesz konyvet 2 nap alatt.Egyebkent en elkezdtem forgalomban vezetni mar a kresz elott,igy egy honapon belul meg is volt a jogsim,mert surgos volt a munkam miatt.Igazabol barmit lehet egyeztetni,ha a tanar akar dupla orak kereteben is tudja igazolni az oraidat.

Lenyegeben nem valami ingyenes tanfolyamrol van szo,sot kimondottan koltsegesrol,es te dontesz rola,hogy ezt melyik oktatonak vagy hajlando kifizetni.A lenyeg hogy olyan iskolat valassz,ahol tisztaban vannak vele,hogy nekik van szukseguk rad,nem pedig forditva.

2013. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem :/ szóval mindeképp fizetni kell :/ akkor inkább járok ilyen órákra azt átveszem még1x
2013. máj. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!