Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet kicserélni a lejárt...

Hol lehet kicserélni a lejárt elsősegélydobozt? A gyógyszertár nem cseréli ki.

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egyik oldalon találtam egy írást, idézek:


"Azt azért érdemes tudni, mi is a titka az egészségügyi doboznak. A benne lévő steril kötözőszerek. Erre kell odafigyelni, hogy mikor jár le a szavatosságuk. Azt meg bárki megveheti a patikában, párszáz forintos tétel, az AVH meg mehet oda, ahová való!"

2008. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserélik ki sehol, újat kell venned. Nekem a motorhoz 1800 ft, nem tudom autóba mennyi, de úgy tudom minden hiper-super marketbe lehet kapni.
2008. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hiper marketben, autósboltokban, de akár benzin kúton is lehet venni. ha jól tudom 3-4 ezer forint. De ha lejárt azt bünteti a rendőrség.
2008. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Csak a megléte a fontos, a lejáratról nem szól semmilyen törvény.
2008. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban nem cserélik ki a dobozt. Csak újratölteni szoták. Beviszed a dobozt, és a benne lévő lista alapján újakra cserélik a tartalmát, ezután ismét érvényes X ideig. Érdemes megcsinálni, mert mostanában a rendőrök nagyon ráhajtottak a dobozra, és keményen büntetnek, ha már lejárt.
2008. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!