Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 700ezer...

Milyen autót vegyek 700ezer ft-ért?

Figyelt kérdés

Szempontok:kb 2003/2004-es évjárat legyen maximum.

Elől tágas legyen(185cm vagyok).

Fogyasztás,felszereltség nem számít.

Városi és távolsági használat felváltva lenne,de ez nagy ,tágas autóknál nem probléma.


2013. máj. 3. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos nagy tágas autót nem kapsz ennyi pénzért ennél az évjáratnál, vagy az évjáratot enged lejebb ,vagy vidd feljebb 1 millával az összeget ennyi pénzért opel astrát suzuki swift stb kis autókat kapsz ilyen évjáratnál de ellől ezekben is el lehet férni kényelmesen


enyi pénzből én valami ilyesmiket vennék

Honda Acord


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



TOYOTA AVENSIS

[link]


[link]


[link]

2013. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

benzinesből tudom ajánlani a toyota carinát


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nekem is ilyen van csak 2.0 dízelbe az öcsémnek 2.0 benzinese van nagyon megbízható autók nagy tágas kényelmes utastérrel a hondát és a toyata avensist is azért írtam mert ilyen hondája van egy haveromnak és nagyon kényelmesek azok is Avensis mega vcsaládban is van csak olyanokat írtam amik tényleg megbízhatók és jók :)

2013. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!