Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen lenne első...

Szerintetek milyen lenne első autónak egy Peugeot 206-os?

Figyelt kérdés
Nem a gagyi, selejt darabokat néztem ki, hanem a Roland Garros nevű példányokat. Kiváncsi vagyok, ti vennétek-e 206ost első autónak. Anyukám most vett egyet 150E kilométerrel, rendszeresen szervizelve volt, Németországból van. Egy ékszíjszakadáson kívül semmi baja nem volt eddig. Az 1.1es motor meglepően jól húzta fel magát hegyre. :) Megköszönném ha segítenétek.! 1 Millió Forintot szeretnék rá költeni.
2013. máj. 2. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Németorszgban jobb kondíciókkal rendelkező kocsit is kapsz ennyiért.

PL.: [link]


Nekem személy szerint tetszik, csak hónaljban kicsit szűk. :D

2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
1 millió??? akkor már BMW 520i
2013. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Tarts már fent azt az öreg bmw-t ! Annyi hibája lehet, hogy az valami hihetetlen.

Amúgy én is nézegettem 206-kat. Tényleg olcsón fenntartható kisautó és nem is nagyon írják, hogy olyan meghibásodós fajta, szóval csak ajánlani tudom.

2013. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha téged nem zavar hogy nagyon kicsi az autó még a swiftől is kisebb akkor jó első autónak meg ha tetszik is neked a peugeot én inkáb egy 1.3 swiftet vennék 1 millióból


itt egy pár alacsony km futású swift 100.000 km futás alatt


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Típus hibájuk, a hátsó futómű kopásból adódó terpesztése, illetve berohadása. Váltó hibák fordulnak még elő, de ez inkább az 1.4-1.6 benzinesekre jellemző. A motorokkal nincs probléma, a karosszéria nem hajlamos a rohadásra, de azért egy üregvédelem hosszú évekre biztosítja a rozsdamentességet. Apróbb hibák előfordulnak még, pl. könnyen letörik a hátsó ablaktörlő kar, a régebbi km órák is hamar meghalnak, vagy az újabbaknál az irányjelző kapcsoló dől ki elég korán a sorból. Szerintem alapjában véve nincs több hibájuk, mint bármelyik ilyen kategóriájú autónak.
2013. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én nem szeretnék fennt tartani egy BMW-t, minek, benzintemetőnek? :) Főleg Régit. Mondjuk volt már a családban egy 745-ös, de egyáltalán nem kéne. A 206-os mindig is bejött :) Vagy majd most lehet lecsapok egy 208-asra. Az is gyönyörű!!!
2013. máj. 4. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
nem rosszak a peugeot sem attol hogy franci autók nem pedig németek típus hibái meg minden autó márkának vannak
2013. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
így van :)
2013. máj. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!