Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy utcai autón mennyire...

Egy utcai autón mennyire nehéz tekerni a kormányt? Állóhelyzetben és menet közben?

Figyelt kérdés
Szervósra gondolok persze.
2013. máj. 1. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Álló helyzetben is könnyű tekerni.
2013. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha jár a motor könnyű, ha nem akkor pedig nehezebb.
2013. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

CITY servoval álló helyzetben lehet 1 ujjal. :D

http://www.youtube.com/watch?v=zv6zhtAVpm8

2013. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert amikor egyszer beültem egy Bömösbe, és beindítottam a motort, valami brutál nehéz volt tekerni álló helyzetben, üresben, járó motor mellett is. Pedig 24.000km -es Bömbi volt, 2011-es 320d.
2013. máj. 1. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondták még neked, hogy álló helyzetben nem tekergetjük a kormányt?


Ha meg a Bömösön 8*17-es felni van, akkor szervó ide vagy oda, nehezebb tekerni a kormányt, mint egy Corsában vagy Puntoban :)

2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, a BMW-kre nem jellemző, hogy agyon lennének szervózva, és általában széles kerék van rajtuk. Amúgy tényleg nem illik álló helyzetben tekerni a kormányt, mert megterheli a kormányzás alkatrészeit.
2013. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tekertem, csak megpróbáltam fordítani, az nem tekerés. :D - Akkor éreztem már annyiból hogy bűn nehéz fordítani.
2013. máj. 1. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Köze nincs a 17-es keréknek ahhoz, hogy mennyire nehéz tekerni..

Egyszerűen a rásegítés mértékétől függ. 20-as kerékkel is meg tudná csinálni a BMW amit a Punto, de nem akarják.

A Fiatnál azért van, mert városi autó sokat használják, városban, parkoláshoz, stb. Ezért kényelmes egy könnyen tekerhető kormány.

Ettől függetlenül álló helyzetben tényleg nem szerencsés tekergetni, de sokszor van olyan helyzet, hogy muszáj..

2013. máj. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van köze a kerékmérethez, csak nem az átmérőhöz, hanem a gumi szélességéhez.17-18-as kerékre viszont nem 195-öt szoktak rakni, hanem legalább 225-öst.
2013. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat. Ha a BMW akarna 1 ujjal tekerhető kormányt akkor megcsinálná 255-ös kerékkel is! De nem akar..
2013. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!