Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos roller tuning?

Elektromos roller tuning?

Figyelt kérdés

elektromos rollert hogy tuningoljam még 250w motor van benne 24v- aksi.. de nem valami gyors még most se..

fogaskereket hanyast vegyek ? vagy mivel tuningoljam olcsón ?


2013. ápr. 27. 13:36
 1/8 anonim válasza:
Miért nem veszel egy robogót ha gyorsabban akarsz menni?
2013. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajtsd lábbal!
2013. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nangyon jó válaszok köszönöm
2013. ápr. 28. 08:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért, milyen választ vársz?

Ez egy ELEKTROMOS ROLLER, könyörgöm!

Egy ötvenes segédmotort se tudsz rárakni. Ez nem egy robogó, hogy "főfúrod oszt' menő vagyok Jauzsi!" Ezt vetted, így jártál!

2013. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már tudom hogy fogo tuningolni veszek bele egy 1000 wttos motort és egy 24voltos aksit !
2013. ápr. 28. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
300 watt fölött jogsi kell rá! Ne kérdezd, hogy milyen, nem tudom pontosan. Ez nem úgy megy, hogy beleraksz egy nagyobb "szívet" és mész vele.
2013. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de-de pedig úgy megy és 1000 watt lesz benne ! :D nyugi ne izgasd magad nem fognap szólni érte mert elektromos
2013. ápr. 28. 16:55
 8/8 anonim válasza:
24 voltos akksi van benne, az addig szép és jó, de hány Ah-s és mekkora teljesítményt képes leadni? Amúgy még amivel "tuningolhatod" az egy nagyobb vezérlő. Arra vigyázz, hogy a vezérlő nagyobb teljesítményű legyen, mint a motor. Ha fordítva van, akkor az egész leég a fenébe és kuka.
2019. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!