Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm3 Cross Motor (Többi lent)?

Crazybob kérdése:

50 ccm3 Cross Motor (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy Cross-ra milyen 50ccm3 löktérfogatú motort érdemes venni ami bírja is a pályát tehát nekem konkrétan egy megbizható endura/cross kell ami pályán is ott van.Azért 50ccm3 kellene mert még nem nagyon mentem cross-al és a 250-es szerintem nagy nekem még a 125 is .

2013. ápr. 26. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ugyis csak pályán használnád akkor ugye a jogsi nemszámít ...de pályára 50 eset HOHA mert 2 nap mulva meg fogod bánni!!!!!!! minimum 125ccm valami kisebb kw osat utánna jöhet egy 250 nagy kw és az elég is mert crossra nem kell eröseb!!!!!!!!!
2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petizacc ***** válasza:
Pályára minimum egy 80-as motort! 50ccm kegyetlenül pici!
2013. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ez pénzfüggő... mert ha olyan jól állsz akkor tényleg 80 as kell de készülj fel hogyha minen nap vagy majdnem minden nap mész pályázni akkor a 80 ast nagyon hamar cserélni kell mert azt nagyon gyengének fogod érezni + a felépítése sem fogja birni a pályát egy 80 majdnem segédmotornak...ezért javasoltam a 125 öst hogy azzal elég sokáig lehet motorozni mert azt nem fogod megunni mert abba azért van erő de nemmuszály annyira huzni neki!! és ugye nemkell 1 hét mulva uj motorot venni...de ezt már csak te tudod!!
2013. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Egyébként nem csak pálya motor hanem enduro is lenne 16-ot még nem töltöttem de azért jó lenne ha olyat találhatnék amire majd jogsit is hamar letehetem .Jelengle 1,5 év kell még hozzá,ezért lenne jó 50-es.
2013. ápr. 27. 13:15
 5/8 petizacc ***** válasza:
jó lenne végre azt is felfogni, hogy nem változatattak az M kategória megszerzési korhatárán! Maradt 14!
2013. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem? Mindenhol azt olvastam hogy az M(moped) kategória mostantól 16 évtől van.Bár még oktatót nem kérdeztem.Ugy tudom mostmár AM kategória van egész európában.
2013. ápr. 28. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
igen úgyvolt hogy felviszik de aztán valami oknál fogva (talán a kutya sem jelentkezett kismotorra ha már mehet 125 ből) tehát valami oknál fogva vagy visszahozták a régit vagy végül csak egy felvetés volt és meg sem változtatták..de anyiban igaza van a kérdezőnek hogy igenis volt ilyen terv...ja és a kérdéshez még annyit hogy elhoszem hogy 50 es jólenne hogy késöbb használhasd uton is de egyszerüen nem lehet mert 50 es 2 nap alatt meghal pályán...da ha nem hiszel nekem és ragazodsz hozzá akkor a szuzuki supermotoknak a blokkjaival szerelt vagy am 6 al szerelt motorok aprilia rx derbi senda(máramelyik)
2013. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért pályamotor kellet volna mert ugye jogsit azthittem felemelték :) De igy inkább egy 50-es Enduro ami földúton és aszfalton is adja magát és a barátokkal együtt motorozhatok :) Köszönöm a válaszokat,így már tudom milyen típust válasszak!
2013. ápr. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!