Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a fogyasztása általános...

Mennyi a fogyasztása általánosan egy 50ccm-es Supermoto-nak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fojtások eltávolításával, de azon kívül tuningmentes motorral, és nem csutkagázon hajtva, hanem normálisan közlekedve vele. Tehát olyan 60-as utazót diktálva.

2013. ápr. 26. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinte 3 liter körülre számíts. Lehet +- egy liter. (Inkább -, de ha pl nagyobb fuvis, és sportlégszűrős, akkkor beeszik az 4-et is. Gondolom használt, ott ilyen megeshet. De amugy 2 alatt nem fog enni az fix.)
2013. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nagyjából jól gondoltam. Én azt tippeltem volna, hogy 3,5 a max. Azt sejtettem, hogy 2 alatt nem fog enni, de úgy voltam vele, hogy ezeknél 3 a minimum. :D


Amúgy a 60-as utazót tudják alapból? Fojtás kivétel után, tuning nélkül?

2013. ápr. 26. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ja. Milyen mociról van szó?:) Ezen múlik.
2013. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam konkrét motorra, hanem úgy általánosságban. Amiket nézegettem eddig: Aprilia sx, Derbi Senda, Motorhispania furia, Rieju RR, Malaguti xsm, Gilera smt.


Olyan 150-170 ezrem lenne rá max. Ti melyiket ajánljátok? Vagy ezek nagyjából egy kaptafa?

2013. ápr. 27. 09:28
 5/5 Tolmaten ***** válasza:
Én azokat ajánlanám, amiben am6 van. A derbi sem rossz, csak a minarelli erősebb. Annyi pénzért, amennyit írtál sx-et nem kapsz szerintem, de már lehet egész szépeket is venni. Én is hajtok egy 50/80 Husqvarnát, ez olyan 3-5 litert eszik, attól függ, hogy épp a nyíl egyenes hármas úton, vagy a mátrában megyek vele, esetleg a városban kerekezgetve;)
2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!