Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a motorom?

Miért csinálja ezt a motorom?

Figyelt kérdés

Hali mindenki!

Van egy 50 es am6 blokkos endurom, és az a baj vele, hogy magasabb fordulaton nem pörög ki úgy ahogy kéne. A hangja emelkedik, de hallani, hogy van vele valami baj. Van amikor el is kezd rángatni... Ezt így elég nehéz elmagyarázni, de húzom neki a gázt, és meg-meg akad. Megy-motorfék-megy-motorfék... és ezt sűrűn egymás után. Olyan, mintha nem kapna üzemanyagot, de kap. Nem is húz úgy, ahogy kéne, valamikor pedig mikor olyan kedve van megjavul és megy mint a nyíl. Teljesen független, hogy hogy javul meg, hidegen és melegen is kiszámíthatatlan. Gyertyára gyanakodtam, de vettem bele újat, azzal is csinálja. Aztán jött az, hogy biztos dús keveréket kap... hát ezen is állítottunk, nem segít.

Valakinek van valami tippje?

Remélem érthető voltam, és köszönöm előre is a válaszokat.



2013. ápr. 24. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen bajom (igaz Simsonnal) de az enyémnek az volt a baja hogy a transzformátorba vezető kábel meg volt toldva egy másik kábellel, ami nem tudott elég nagy feszültséget átadni. Ezt kicseréltem, és azóta jó! :)
2013. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem eddig teljesen jo volt. Es valamikor jol megy mpst is. Valamikor meg genyozik.
2013. ápr. 25. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!