Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.4 HDI mi csattog...

Turbo Jani kérdése:

Peugeot 206 1.4 HDI mi csattog/zörög?

Figyelt kérdés

Üdv.

Valami nagyon csattog zörög a kocsin amikor 1esben lassan engedem fel a kuplungot, ha teljesen felengedem és már gurul akkor abbahagyja, ha váltogatok és alacsony fordulaton van akkor ismét lehet sokszor hallani. Alapjáraton semmi hangja. Szerintem valami a kuplungnál nem stimmel. Kipróbáltam azt is hogy hármasban felengedem a kuplungot elindul-t de ha szép lassan engedem simán elkezd gurulni, elvileg ha kopott lenne a tárcsa akkor nem tudna. Ékszíj meg terelő görgő veszítő görgő most volt cserélve ez a rész kizárva. Kinyomócsapágy produkálhat ilyen? Elég kemény a kuplung meg néha érzem rajta h mintha recsegne kicsit, ez a része tuti h szervizes, csak ez vajon előidézheti ezt a hangot? Szerelő szerint csak akkor ha kettős lendkerekes lenne az autó de ez nem az. Ötletek?



2013. ápr. 24. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az egy Peugeot, szutyok francia. Szériatartozéka a csattogás/zörgés.
2013. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdés nem ez volt , és az előttem szolót minősití a válasza .. szánalmas :)

Melyik típus amitől hasra essek ? merkedesz fosvágen ...?

Írd meg ,milyenbe ülsz ás egy oldal hibát küldök neked :)

A kérdésre koncentrálva ...

Tárcsa nem valószínű , a szabadon futót megnézném (ha van rajta ) a főtengely szíjtárcsa is rugozott kivitel...ill úgy tudom kettős tömegű lendkerék van benne és az tud zörögni és csúnyán csattogni ...

2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nyomaték miatt?
2013. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van a nyomatékkal ???!!!
2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az első kommentere nem is reagálok , a nyomaték az csak vicc akart lenni :)

Nem szabadonfutós az autó.És állítólag nem is kettős tömegű lendkerü. :/

2013. ápr. 24. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozd el megnézem neked !
2013. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!