Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet? 50cc lent folyt

Mi baja lehet? 50cc lent folyt

Figyelt kérdés
Tegnap elött meghuzattam 50cc Yamaha jog-ot kb 5 km en max sebességgel mentem és utánna mikor fékeztem az OIL jelző lámpa bevillanik durvább fékezésnél majdnem ég folyamatosan és azóta ez van A Motorolaj jó a keverék olaj jó Fék olaj is jó mert rendes fog a fék
2013. ápr. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A motorolajat jelzi ki, mégpedig azt, hogy nincs elég nyomás, tehát leggyakrabban nem elég. Ha ennek ellenére azt mondod, megnézted és elég, akkor talán csak az érzékelő sülhetett meg, nem nagy gond.
2013. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csökken az olajszint a tartályban. (Ami a benzinbe keveredik.)
2013. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Motorolajat ott a dekninénél lehet megnézni igaz? amugy azért nem lehet mert megkinoztamegy kicsit?
2013. ápr. 22. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Csk azért, mert nyélgázon mentél vele picit, még nem kellene, hogy bármi baja legyen. Legalább kiégetted a piszkot. Remélem előtte egy 5-10 percet mentél vele normálisan is, és akkor tuti nem okozhattad a gondot.
2013. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egésznap motoroztam és gondoltam egyet és akkor de kb azóta mentem vele 3-4 orát és utánna huztam meg akkor mi baja lehet?:/
2013. ápr. 22. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja az égvilgáon a Jog-nak. Az olajtartályából fogyott az olaj, szépen töltsd fel szintetikus 2T olajjal (pl Repsol Scooter 2T) és ha megint felvillan, akkor újra fel kell tölteni. Ülés alatti idomon középen kell levenni egy kis szerelő ablakot, ott megtalálod az olajtartályt.
2013. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!