Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es robogó vagy 125-ös motor?

50-es robogó vagy 125-ös motor?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, melyik? Azért kérdezem, mert havertól hallottam hogy B125 -re szinte lehetetlen letenni a jogsit annak akinek nincsen rutinja motorozásban(mint én :D). Csak plussz órákkal, érjem be egy 50essel a B s jogsi megszerzése után, vagy vegyek plussz órákat és próbáljam meg a B125 -öt? Vagy később tegyem le nagyobb motorra rendes tanfolyamon, ne ilyeb nyolcadliteresre?

Köszi



2013. ápr. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél minél olcsóbban egy használható Simson-t, azon megtanulsz motorozni, és váltani is, majd lehet nekimenni a könnyített A1-nek.


Én is így csináltam.

2013. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet :D,
2013. ápr. 22. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellni, hogy nincs rutinod. csak megerősítem, veszel egy szimót, vagy bármilyen motorszerű ötvenest. egy év alatt versenyző leszel. aztán jöhet a 125.
2013. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, az lesz szerintem :_)
2013. ápr. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!