Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik motor jobb...

Htj0ker kérdése:

Szerintetek melyik motor jobb nekem (15/F) a, , felhozatal'': Yamaha TZR50 vagy Aprilia Rs50?

Figyelt kérdés
Tehát igazából csak annyi érdekel,hogy melyik motor a jobb dee linkelek is négyet amiket kinéztem,természetesen használtan :) [link] [link] [link] [link]

2013. ápr. 21. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Yamaha jobb, még ebben az 50es csoportban is

Aprilia maradjon meg robogónak

2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aprilia. Ha yamahát veszel, és javítani kell, az sokba kerül nagyon és kevés hozzá az alkatrész. Az első linken található aprilia a legjobb. Jól néz ki, fiatal, jól megy és van hozzá alkatrész bőven, és olcsóbban, mint a yamahához.
2013. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Yamaha az jobb!!!

Apriliák ebben a kategóriában bontószökevények!

2013. ápr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én igazából az aprilia felé hajlok :D de még jöhetnek az érvek
2013. ápr. 22. 06:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha aprilia felé hajlasz akkor vegyél azt,de akkor jól nézd meg hogy mit veszel,és nagyon vigyázz rá! Nem azt akartam írni hogy mindegyik nagyon tré csak a nagyja,mert mindenki csak huzatja a kicsi kis lelkét ezeknek a gépeknek mert hogy az már sport motor és menni is kell vele,pedig ez csak 50ccm,ezekre vigyázni kell mert könnyebben bajuk esik.
2013. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem azért akarok sport motort mert az hú de gyors.tisztában vagyok vele hogy mennyit megy ez az aprila (1.) teljesen normális állapotban van elvileg.csak a kipufogó volt cserélve egy sportra és a fojtás van kivéve ez kb 90-95 km/h nekem ez meg bőven megfelel.:) nem akarom szétba*zni tuninggal
2013. ápr. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!